Vloerkleed Steps&Tones | Step 8
Vanaf 50,- bezorgen wij gratis in geheel Nederland en België.
Onder de 50.- bedragen in Nederland de bezorgkosten 4,95 en in België 7,95 per bestelling.
Meer info over bezoring lees je hier.
Wanneer je bestelling niet voldoet aan je verwachtingen, kun je eenvoudig retourneren. Je hebt hiervoor 14 dagen bedenktijd vanaf het moment van bezorgen. Vanuit ecologisch motief zijn de bezorgkosten voor het retourneren voor de koper zelf. Je mag het dan ook met een bezorgservice naar keuze retour sturen. Alles teruglezen over het retourneren van producten doe je hier.
Hoe kan ik een beschadigd artikel melden?
Wij verpakken onze pakketten met beleid en zorgvuldigheid. Toch gebeurt het ooit dat er een pakketje onderweg beschadigd raakt. Om te achterhalen waar het artikel beschadigd is en om dit in de toekomst te voorkomen, verzoeken wij je om foto's van de beschadiging te maken. Stuur deze foto's onder vermelding van je bestelnummer naar info@wantsandneeds.nl. Zodra wij de foto's hebben ontvangen, gaan wij de beschadiging zo snel mogelijk beoordelen. Op werkdagen ontvang je binnen 24 uur een persoonlijke reactie.
Beschrijving
Mix&Match erop los! Bij de collectie Steps&Tones kun je zelf een vloerkleed samenstellen. Met een prachtig kleed geheel zelf samengesteld in de juiste maat met de juiste kleur, weet je gegarandeerd dat hij binnen je interieur past. Met een keus uit 96 kleuren en 9 verschillende maten is er voor ieder wat wils. Het unieke zelf samengestelde vloerkleed is gemaakt van wol en heeft een hoogte van 15mm. De karpetten van het Nederlandse merk Brinker Carpets zijn van hoogwaardig kwaliteit. Een vloerkleed uit de Steps&Tones collectie is er een om heel lang plezier van te hebben!
Mix&Match erop los!
De prachtige vloerkleden uit de Steps&Tones collectie zijn geheel zelf samen te stellen. In 3 eenvoudige stappen heb je een prachtig kleed naar eigen smaak samengesteld, die perfect matcht in jouw interieur!
1. De juiste stof van het vloerkleed
2. De perfecte kleur van het vloerkleed
3. De ideale maat van het vloerkleed
Kom je er niet aan uit? Neem gerust contact met ons op, stuur een mail naar info@wantsandneeds.nl met jouw eigen gave samenstelling en wij maken een order voor je aan!
Specificaties
SKU | step 8 |
---|---|
Maat Open CM (H x B x D) | 70x140 |
Kleur | Multi |
Materiaal | Wol |
Ook interessant
Reviews
Mijn bestelde product was prachtig en snel binnen! De levertijd is goed nagekomen en extra leuk dat er een boom wordt gepland voor mijn bestelling. Top!
Ik had een vraag over een van de producten, die werd zeer snel beantwoord door de klantenservice, erg klantvriendelijk geholpen. Dit was zeker niet mijn laatste bestelling!
De communicatie met Wants&Needs is zeer fijn, vriendelijk en snel. De levering van mijn bestelling liet iets langer op zich wachten maar dit werd duidelijk gecommuniceerd en het was alsnog sneller binnen.
Afgelopen week een bestelling geplaatst en de dag daarna was hij meteen binnen. Het leuke vond ik dat er een heerlijke geur aanwezig was in het pakket. En de kussens zijn mooi!